Sprzedaż i serwis urządzeń warsztatowych

Gładysek

Mapa stronyKontakt

 

Bosch Diagnostics
Program ESI[tronic]
Urządzenia diagnostyczne
Szkolenia serwisowe
Poradnik diagnostyki samochodowej

Turbiny, wtryskiwacze i pompy
Sklep internetowy Bosch

 
Strona główna

Kontakt
Mapa strony

Strona startowa Gładysek
Serwis Samochodowy Bosch
 

Aktualności

Porównanie stołów probierczych 2019

Promocja
! Nowe urządzenia Carbon Zapp w specjalnych cenach -
CRU2R, GDU2R, MTBR i inne
więcej


21.09.2018
Przedstawiamy nowości z targów Automechanika we Frankfurcie:

Carbon Zapp:
- Carbon Zapp w tym roku przedstawiał swoje produkty aż w dwóch halach.
- Urządzenia Carbon Zapp: CRU2R, CRU4R oraz MTBR otrzymały autoryzację VDO (Siemens, Continental) w zakresie testowania wtryskiwaczy Euro 5.
Aktualizacja: W listopadzie 2018 oprócz CRU2R, autoryzowano także CRU4R i MTBR


Więcej o autoryzacji VDO

- DCDR - Urządzenie do testowania wtryskiwaczy CR z wyznaczaniem nowych kodów, korzystające z zasilania paliwem z urządzenia typu EPS 200/205.
- CRU2R/40 - Nowa odmiana testera CRU2R - Funkcjonalność podobna jak w poprzednich modelach, lecz częstotliwość sygnału sterującego jak w EPS 708, przez co uzyskuje się porównywalne wartości przelewu ze sprzętem Bosch, zastosowano także dużą pompę heavy duty z modelu CRU4R.
- Nowe adaptery i funkcja wstecznego płukania wtryskiwaczy benzynowych FSI/GDI w maszynach GDU2R, GDU4R.
- Z-CODR - Tablet z bazą danych i wyznaczaniem nowych kodów do wtryskiwaczy - do wprowadzania wartości z innego urządzenia testującego
- Innowacje w zakresie pojazdów elektrycznych i hybrydowych i inne 
- Prezentowane były również wszystkie wcześniejsze rozwiązania, w tym stół probierczy MTBR z Camboxem oraz przystawką HEUI i do Common Rail.
POBIERZ NOWY KATALOG CARBON ZAPP 2018-2019

FFSolution:
- Na stoisku FFSolution zaprezentowano FH2 Semi Double wraz z opatentowanym rozwiązaniem czyszczenia z użyciem zaworu współpracującego z automatyką FFSolution do czyszczenia filtrów cząstek stałych DPF, FAP oraz katalizatorów, w tym SCR AdBlue z pojazdów osobowych oraz ciężarowych.

TMA Intitek:
- Na stoisku producenta testerów alternatorów można było zobaczyć nowe wersje testerów alternatorów Onyx oraz Titane, a także całkowicie nowy tester rozruszników Dragon. Wkrótce więcej informacji na ten temat.

Bosch:
- Zaprezentowano nowy stół probierczy Bosch DCI 700 do badania wtryskiwaczy Common Rail.

Galeria z targów Automechanika Frankfurt:
2018-04-18
Targi Poznań 2018 r.
Dziękujemy Państwu za tak liczne uczestnictwo na tegorocznych targach techniki motoryzacyjnej w Poznaniu!

Na stoisku można było zobaczyć:
- FFSolution FH2 Semi Double do regeneracji filtrów cząstek stałych DPF/FAP, katalizatorów DOC i SCR AdBlue oraz kabinę FFSolution do regeneracji 2 DPF na raz
- stół probierczy Carbon Zapp MTBR z przystawką Cambox
- tester wtryskiwaczy CR Carbon Zapp CRU4R
- tester wtryskiwaczy FSI Carbon Zapp GD1R
- tester alternatorów TMA Intitek Onyx.

Prezentowaliśmy wiele nowości, ale nikt z nas nie spodziewał się aż tak olbrzymiego zainteresowania. Wykonaliśmy setki, jak nie tysiące prezentacji urządzeń.
Dzięki specjalnym promocyjnym warunkom targowym oraz innowacyjnym produktom znaczna część prezentacji zakończyła się zamówieniami na urządzenia, za co serdecznie dziękujemy. To już ostatnie chwile, aby jeszcze skorzystać z promocji targowej!
Nowość: Urządzenie do dwudrożnego, wodnego czyszczenia filtrów cząstek stałych
DPF / FAP i katalizatorów DOC i SCRNasza firma została autoryzowanym dystrybutorem urządzeń szwajcarskiej firmy FFSolution do serwisowania filtrów cząstek stałych i katalizatorów. Innowacyjna metoda czyszczenia usuwa 98,5% sadzy i popiołu przywracając filtry DPF do stanu niemal nowych podzespołów. Urządzenie bada przeciwciśnienie filtra przed oraz po czyszczeniu oraz drukuje protokoły z wynikami testu. Więcej informacji w dziale Urządzenia.

Targi ReMaTec Amsterdam 2017r.


Dziękujemy Państwu za liczne uczestnictwo na naszym stoisku na targach ReMaTec w Amsterdamie. Przedstawiana przez nas oferta regeneracji podzespołów diesla oraz turbosprężarek, sprzedaż urządzeń Bosch i Carbon Zapp do testowania i regeneracji wtryskiwaczy oraz szkolenia z naprawy wtryskiwaczy, a także testery alternatorów i rozruszników spotkały się z dużym zainteresowaniem.

Więcej zdjęć z targów na naszym Facebooku


Targi motoryzacyjne w Poznaniu 2016 r.

Carbon Zapp serii R


Współpraca z warsztatami

Akcje promocyjne
Nowe produkty Carbon Zapp Naprawa wtryskiwaczy i pomp wtryskowych Akcje promocyjne
Firma Carbon Zapp zaprezentowała 15 września 2014 r. na targach Automechanika we Frankfurcie nową linię urządzeń serii R. Poznaj ich nowe możliwości oraz konfiguracje sprzętowe. Dostępny jest już nowy cennik produktów Carbon Zapp.
Oferujemy współpracę z warsztatami samochodowymi w zakresie napraw turbosprężarek, wtryskiwaczy benzynowych,
Diesla (w tym Common Rail), pompowtryskiwaczy oraz pomp wtryskowych
(w tym Common Rail i VP).
W ramach obsługi warsztatów samochodowych prowadzimy akcje promocyjne na urządzenia diagnostyczne w zakresie testerów usterek, diagnoskopów, analizatorów spalin, geometrii zawieszenia, klimatyzacji, podnośników, serwisu ogumienia i innych.

więcej

więcej

więcej