Sprzedaż i serwis urządzeń warsztatowych

Gładysek

Mapa stronyKontakt


 
Bosch Diagnostics
Program ESI[tronic]
 
Urządzenia diagnostyczne


Promocje i nowości

Czyszczenie filtrów DPF, FAP, SCR
Diagnoza silników i elektroniki
Kontrola i czyszczenie wtryskiwaczy
Stoły probiercze Diesla
Oprogramowanie
Analiza spalin
Linie diagnostyczne
Diagnostyka układu hamulcowego
Pomiar geometrii zawieszenia
Kontrola luzów w ukł. kierowniczym
Prostowniki i testery akumulatorów
Diagnoza alternatorów i rozruszników
Urządzenia do obsługi klimatyzacji
Podnośniki warsztatowe
Wyciągi spalin samochodowych
  Serwis ogumienia
 
Urządzenia uzupełniające

Używane urządzenia diagnostyczne

Szkolenia serwisowe
Poradnik diagnostyki samochodowej

Turbiny, wtryskiwacze i pompy
Sklep internetowy Bosch

Strona główna
Kontakt
Mapa strony

Strona startowa Gładysek
Serwis Samochodowy Bosch
 
 

Montażownice Bosch do s. osobowych  Informacje o produkcie  
  Dane techniczne   Cennik

Montażownice
Bosch do s. osobowych
Bosch do s. ciężarowych

Wyważarki
Bosch do s. osobowych
Bosch do s. ciężarowych
 
TCE 4530 szybsza wymiana opon, nawet tych najsztywniejszych
- Mocna jednostka hydrauliczna umożliwiająca montaż nawet ciężkich opon bez większego wysiłku
- Proste i precyzyjne sterowanie
- Dwie prędkości pracy przy instalacji trójfazowej
- Obracanie koła w lewo / prawo
- Szybkie i łatwe pozycjonowanie głowicy montażowej
- Pneumatyczny podnośnik dla kół do 80 kg
- Ramię pomocnicze oraz płyta do dociskania stopki
- Szybkie pompowanie opon uruchamiane nożnym pedałem
- Boczne półki na drobne przedmioty
- Nowy kołnierz do centrowania w otworze środkowym z pneumatycznym zaciskaniem ułatwia i przyspiesza mocowanie koła
- Głowica montażowa w nowym design zastępuje łyżkę monterską nawet w przypadku opon typu UHP
- Ergonomiczna praca z odchylanym panelem obsługowym
- Rolki odrywające do łatwiejszego zsuwania stopki z obręczy, nie powodują jej uszkodzenia
 
TCE 4465 specjalnie skonstruowana dla szerszych opon
Montażownica TCE 4465 jest dobrym wyborem dla warsztatów, które obsługują pasjonatów sportu. Jej techniczne wyposażenie z pneumatycznie odchylaną kolumną z głowicą, regulowaną łopatą do odrywania i kwadratowym stołem pozwala montować szerokie opony, współpracujące z obręczami do 15“ szerokości. Obręcze o średnicach od 12“ do 30“ są mocowane na TCE 4465 zewnętrznie. Dzięki występującemu w opcji ramieniu pomocniczemu i mocnemu silnikowi można komfortowo obsługiwać szczególnie sztywne opony. Dwie prędkości obracania w lewo/prawo gwarantują uniwersalność i bezpieczeństwo. Pneumatyczne uwalnianie obręczy chroni ją przed uszkodzeniem podczas montażu. Dalszymi zaletami urządzenia, istotnymi dl warsztatu, są łatwe odrywanie dużych opon i ustawianie ramienia do odrywania w różnych pozycjach, co ułatwia odciskanie opony terenowej.

Zakres dostawy
Montażownica z pneumatycznie odchylaną kolumną z głowicą (dwa położenia pracy), pneumatyczna łopata do odrywania opony, stół z 4 szczękami zaciskającymi i przekładanym uchwytem mocującym, silnik z jednym lub dwoma prędkościami obracania, zintegrowane w szczękach urządzenie do pompowania, łyżki monterskie i nakładki z tworzywa na głowicę i łopatę.
 
TCE 4460 specjalnie skonstruowana dla szerszych opon
Montażownica TCE 4460 jest dobrym wyborem dla warsztatów, które obsługują pasjonatów sportu. Jej techniczne wyposażenie z pneumatycznie odchylaną kolumną z głowicą, regulowaną łopatą do odrywania i kwadratowym stołem pozwala montować szerokie opony, współpracujące z obręczami do 15“ szerokości. Obręcze o średnicach od 12“ do 30“ są mocowane na TCE 4460 zewnętrznie. Dzięki występującemu w opcji ramieniu pomocni-czemu i mocnemu silnikowi można komfortowo obsługiwać szczególnie sztywne opony. Dwie prędkości obracania w lewo/prawo gwarantują uniwersalność i bezpieczeństwo. Pneumatyczne uwalnianie obręczy chroni ją przed uszkodzeniem podczas montażu. Dalszymi zaletami urządzenia, istotnymi dl warsztatu, są łatwe odrywanie dużych opon i ustawianie ramienia do odrywania w różnych pozycjach, co ułatwia odciskanie opony terenowej.

Zakres dostawy
Montażownica z pneumatycznie odchylaną kolumną z głowicą (dwa położenia pracy), pneumatyczna łopata do odrywania opony, stół z 4 szczękami zaciskającymi i przekładanym uchwytem mocującym, silnik z jednym lub dwoma prędkościami obracania, pedał do napełniania opon z manometrem, łyżki monterskie i nakładki z tworzywa na głowicę i łopatę.
 
TCE 4425 sprawny automat - racjonalna obsługa opon standardowych i niskoprofilowych
Montażownica TCE 4425 stanowi dobry kompromis między ekonomicznością a poziomem komfortu. Pozwala na łatwe mocowanie obręczy o średnicach od 10“ do 20“ (mocowanie zewnętrzne) i szerokości od 3“ do 11“.
Dwie prędkości obracania stołu zapewniają wysokie tempo pracy. Pneumatycznie odchylana kolumna nie zajmuje miejsca na stanowisku. Pneumatyczne uwalnianie obręczy zmniejsza ryzyko jej uszkodzenia podczas montażu. Pneumatyczne odrywanie opony od obręczy chroni koło. Montażownie TCE 4425 można wyposażyć w kolumnę pomocniczą TCE 300 i przystawkę do opon niskoprofilowych RFT.

Zakres dostawy
Montażownica z pneumatycznie odchylaną kolumną z głowicą, pneumatyczna łopata do odrywania opony, stół z 4 szczękami zaciskającymi, silnik z jednym lub dwoma prędkościami obracania, łyżki monterskie i nakładki z tworzywa na głowicę i łopatę, zintegrowane w szczękach urządzenie do pompowania kół.
 
TCE 4420 sprawny automat - racjonalna obsługa opon standardowych i niskoprofilowych
Montażownica TCE 4420 stanowi dobry kompromis między ekonomicznością a poziomem komfortu. Pozwala na łatwe mocowanie obręczy o średnicach od 10“ do 20“ (mocowanie zewnętrzne) i szerokości od 3“ do 11“.
Dwie prędkości obracania stołu zapewniają wysokie tempo pracy. Pneumatycznie odchylana kolumna nie zajmuje miejsca na stanowisku. Pneumatyczne uwalnianie obręczy zmniejsza ryzyko jej uszkodzenia podczas montażu. Pneumatyczne odrywanie opony od obręczy chroni koło. Występujące w opcji ramię pomocnicze ułatwia montaż/demontaż opon niskoprofilowych.
Montażownie TCE 4420 można wyposażyć w kolumnę pomocniczą TCE 300 i przystawkę do opon niskoprofilowych RFT.

Zakres dostawy
Montażownica z pneumatycznie odchylaną kolumną z głowicą, pneumatyczna łopata do odrywania opony, stół z 4 szczękami zaciskającymi, silnik z jednym lub dwoma prędkościami obracania, łyżki monterskie i nakładki z tworzywa na głowicę i łopatę.
 
TCE 4225 półautomat do opon standardowych
Montażownica TCE 4225 Boscha jest ekonomicznym i nowoczesnym wyposażeniem dla warsztatów rozpoczynających działalność serwisowania kół. Nadaje się optymalnie dla małych oraz średnich zakładów i posiada rozwiązania racjonalizujące pracę i oszczędzające opony oraz obręcze. TCE 4225 pozwala na obsługę kół o średnicach obręczy od 10“ do 20“ (mocowanie zewnętrzne) i szerokości od 3“ do 10“. Łopata do odrywania jest usytuowana z boku maszyny, co umożliwia zajęcie wygodnej pozycji oraz krótkie ruchy ręki. Obręcz jest automatycznie centrowana bez wstępnych ustawień. Standardowy, elektrycznie sterowany system mocowania, zapewnia bezpieczny montaż i zdejmowanie opony.
Montażownice TCE 4225 można wyposażyć w przystawkę do obsługi opon niskoprofilowych TCE 200.

Zakres dostawy
Montażownica z odchylaną kolumną z głowicą, pneumatyczna łopata do odrywania opony, stół z 4 szczękami zaciskającymi, łyżki monterskie i nakładki z tworzywa na głowicę i łopatę, urządzenie do pompowania kół zintegrowane w szczękach uruchamiane pedałem.
 
TCE 4220 półautomat do opon standardowych
Montażownica TCE 4220 Boscha jest ekonomicznym i nowoczesnym wyposażeniem dla warsztatów rozpoczynających działalność serwisowania kół. Nadaje się optymalnie dla małych oraz średnich zakładów i posiada rozwiązania racjonalizujące pracę i oszczędzające opony oraz obręcze. TCE 4220 pozwala na obsługę kół o średnicach obręczy od 10“ do 20“ (mocowanie zewnętrzne) i szerokości od 3“ do 10“. Łopata do odrywania jest usytuowana z boku maszyny, co umożliwia zajęcie wygodnej pozycji oraz krótkie ruchy ręki. Obręcz jest automatycznie centrowana bez wstępnych ustawień. Standardowy, elektrycznie sterowany system mocowania, zapewnia bezpieczny montaż i zdejmowanie opony.
Montażownice TCE 4220 można wyposażyć w przystawkę do obsługi opon niskoprofilowych TCE 200.

Zakres dostawy
Montażownica z odchylaną kolumną z głowicą, pneumatyczna łopata do odrywania opony, stół z 4 szczękami zaciskającymi, łyżki monterskie i nakładki z tworzywa na głowicę i łopatę.