664 395 297 diesel@gladysek.pl Otwarte: Pn-Pt 8:00-16:00

Naprawa pomp Common Rail regeneracja pomp diesla Warszawa mazowieckie

Naprawa pomp wtryskowych diesla regeneracja Common Rail Warszawa

Pompy diesla Warszawa

wtryskowe, wysokiego ciśnienia Common Rail, PLD

naprawa | regeneracja | uszczelnienie | testowanie

Pompy Bosch, Delphi, Denso, Siemens VDO, Continental, Zexel

Regeneracja i naprawa pomp diesla, w tym wtryskowych i Common Rail dla Warszawy w województwie mazowieckim.Regeneracja pomp diesla Warszawa

Skorzystaj z opcji nadania paczki DHLem na nasz koszt. Zadzwoń do nas po więcej szczegółów.

PUNKT NADANIA PACZEK DHL

OSMAŃSKA 2,
02-823 WARSZAWAPrzed wysyłką sprawdź nasz adres w danych kontaktowych.

Naprawiamy i regenerujemy pompy Common Rail, pompy VP30, VP44, Common Rail oraz PLD dla miasta Warszawy, całej aglomeracji stolicy oraz Pruszkowa, Piaseczna, Otwocka, Mińska Mazowieckiego, Wołomina, Pułtuska, Nowego Dworu Mazowieckiego oraz Grodziska Mazowieckiego, a także dla innych miejscowości w całej Polsce.
Jakie korzyści uzyskasz naprawiając pompę w naszej firmie? Przede wszystkim 24 miesiace gwarancji na pompę i inne części regenerowane w naszej firmie, naprawę na oryginalnych częściach, kalibrację z użyciem najnowocześniejszego sprzętu. Zdobyliśmy pierwsze miejsce w Polsce w sieci Bosch Diesel Service! Serdecznie zapraszamy do współpracy Warszawę i okolice. Wyślij do nas pompę kurierem, adres do nadania masz po lewej lub skorzystaj z innej opcji. Pompy również obsługujemy dzięki ich wysyłce do nas. Naprawione pompy diesla odeślemy i zapłacisz za całą usługę przy odbiore paczki.


Zadzwoń do nas:

664 395 297


Nie możesz się dodzwonić? Sprawdź drugi numer w dziale Kontakt