664 395 297 diesel@gladysek.pl Otwarte: Pn-Pt 8:00-16:00

Opolskie: Naprawa pomp Common Rail regeneracja pomp diesla

Pompy diesla opolskie

Pompy Bosch, Delphi, Denso, Siemens VDO, Continental

CP1, CP1H, CP3, CP4, DFP1, DFP3, DFP6, HP2, HP3, HP4

Regeneracja i naprawa pomp diesla, w tym wtryskowych i Common Rail dla województwa opolskiego.Regeneracja pomp diesla opolskie

Zapraszamy do współpracy w zakresie naprawy pomp diesla w firmie Gładysek sp.j. z Krakowa. Możesz do nas dostarczyć pompę osobiście lub nadać paczkę w oddziale DHL z następujących miast województwa opolskiego:
Baborów, Biała, Brzeg, Byczyna, Diagnoza pomp Common Rail, Dobrodzień, Głogówek, Głubczyce, Głuchołazy, Gogolin, Gorzów Śląski, Grodków, Kędzierzyn-Koźle, Kietrz, Kluczbork, Kolonowskie, Korfantów, Krapkowice, Leśnica, Lewin Brzeski, Namysłów, Niemodlin, Nysa, Oczyszczenie pompy, Olesno, Opole, Otmuchów, Ozimek, Paczków, Praszka, Prudnik, Strzelce Opolskie, Ujazd, Wołczyn, Pompy CR, Zawadzkie, Zdzieszowice.

Naprawa pomp wtryskowych diesla regeneracja Common Rail opolskieWojewództwo opolskie to jedno z 16 województw w Polsce. Zajmuje obszar o powierzchni jedynie ponad 9 tys. km² i jest najmniejszym województwem w Polsce. Jest też województwem z najmniejszą liczbą mieszkańców czyli poniżej 1 miliona. Stolicą opolszczyzny jest Opole. Mimo, iż takie małe i z niezbyt dużą gestością ludności jest to bardzo ważne województwo, które zamieszkuje wielu wartościowych ludzi. Mali mogą więcej! Natomiast problemy z pompami mają tak jak wszyscy inni. Serdecznie zapraszamy mieszkańców opolskiego do dostarczania nam pomp wtryskowych oraz Common Rail do uszczelnienia, regeneracji i kalibracji. Do każdej pompy dostaniesz wydruk z automatycznego stołu probierczego do pomp diesla. Dwa lata gwarancji jakości na naprawione pompy w firmie Gładysek - skorzystaj i Ty.


Zadzwoń do nas:

664 395 297


Nie możesz się dodzwonić? Sprawdź drugi numer w dziale Kontakt