664 395 297 diesel@gladysek.pl Otwarte: Pn-Pt 8:00-16:00

Świętokrzyskie: Naprawa pomp Common Rail regeneracja pomp diesla

Pompy diesla świętokrzyskie

Pompy Bosch, Delphi, Denso, Siemens VDO, Continental

CP1, CP1H, CP3, CP4, DFP1, DFP3, DFP6, HP2, HP3, HP4

Regeneracja i naprawa pomp diesla, w tym wtryskowych i Common Rail dla województwa świętokrzyskiego.Regeneracja pomp diesla świętokrzyskie

Zapraszamy do współpracy w zakresie naprawy pomp diesla w firmie Gładysek sp.j. z Krakowa. Możesz do nas nadać paczkę w oddziale DHL z następujących miast województwa świętokrzyskiego:
Bodzentyn, Busko Zdrój, Chęciny, Chmielnik, Czyszczenie pompy CR, Ćmielów, Działoszyce, Jędrzejów, Kalibracja pompy, Kazimierza Wielka, Kielce, Końskie, Kunów, Małogoszcz, Opatów, Osiek, Ostrowiec Świętokrzyski, Ożarów, Pińczów, Połaniec, Sandomierz, Sędziszów, Skalbmierz, Skarżysko-Kamienna, Starachowice, Staszów, Stąporków, Suchedniów, Wąchock, Włoszczowa, Zawichost.

Naprawa pomp wtryskowych diesla regeneracja Common Rail świętokrzyskieWojewództwo świętokrzyskie leży w południowo wschodniej części Polski. Stanowi tylko ponad 3% obszaru naszego pięknego kraju. Jest niemal najmniejszym województwem. Część granic województwa jest utworzona przez naturę, tj. Wisłę i Pilicę. Świętokrzyskie leży w obrębie Wyżyny Małopolskiej. To właśnie tutaj leżą Góry Świętokrzyskie z Łysicą - najwyższym szczytem tych gór. Świętokrzyskie zamieszkuje ponad milion osób. Z tego miliona na pewno komuś zepsuła się pompa Common Rail. Kierując się na południe można natrafić na firmę Gładysek, która regeneruje, czyści, naprawia i uszczelnia pompy wtryskowe, Common Rail oraz PLD. Obsługujemy pompy z samochodów osobowych i ciężarowych. Serdecznie zapraszamy, wykaz obsługiwanych pomp w menu poniżej.

Zadzwoń do nas:

664 395 297


Nie możesz się dodzwonić? Sprawdź drugi numer w dziale Kontakt