Sprzedaż i serwis urządzeń warsztatowych

Gładysek

Mapa stronyKontakt

 

Bosch Diagnostics
Program ESI[tronic]
Urządzenia diagnostyczne
Szkolenia serwisowe
Poradnik diagnostyki samochodowej

Turbiny, wtryskiwacze i pompy
Sklep internetowy Bosch

 
Strona główna

Kontakt
Mapa strony

Strona startowa Gładysek
Serwis Samochodowy Bosch
 

Aktualności

Kontynuujemy promocję Carbon Zapp aż do 9 września 2024Ci z Państwa, którzy byli na stoisku zauważyli, że ceny z ulotki targowej były skreślane długopisem i otrzymywali jeszcze lepsze ceny niż wydrukowane na ulotkach. Powodem tych zmian było wielkie wsparcie sprzedażowe Carbon Zapp dla firmy Gładysek, która jest autoryzowanym dystrybutorem Carbon Zapp w Polsce od 2007 roku. Po targach zamówiliśmy dla Państwa kilkanaście maszyn typu ITB1RX, ITB4RX, MTBRX, a także inne urządzenia jak np. do wtryskiwaczy benzynowych czy pomp CR. Jest to dla nas olbrzymi sukces, serdecznie dziękujemy. Postanowiliśmy kontynuować promocję, aż do początku września 2024, a mówiąc wprost do Automechaniki Frankfurt. Tym razem przedstawiamy ceny na ulotce JESZCZE NIŻSZE, niż na ulotkach targowych. Postaw na Carbon Zapp + Gładysek, teraz możesz go nabyć w najniższej cenie na polskim rynku z pełnym wsparciem sprzedażowym i technicznym firmy Gładysek z 17-letnim doświadczeniem w sprzedaży i obsłudze Carbon Zapp.

POBIERZ OFERTĘ PROMOCYJNĄ CARBON ZAPP - od kwietnia do 9 września 2024 - plik PDF


Targi w Poznaniu 2024 już za namiTargi TTM 2024 w Poznaniu przysporzyły firmie Gładysek samą radość. Odwiedziło nas kilkuset posiadaczy maszyn Carbon Zapp zakupionych w firmie Gładysek. 100% naszych klientów przywitało nas z uśmiechem, ściskając dłoń, dziękując za świetną obsługę posprzedażową. Takie chwile trwały przez wszystkie 4 dni targowe. W biznesie ważne są pieniądze, to oczywiste, ale docenienie naszego serca wkładanego w dobrą obsługę klienta to najlepsza nagroda jaka może nas spotkać. Przeprowadziliśmy także dziesiątki jak nie setki rozmów i prezentacji z potecjalnymi nowymi nabywcami maszyn, którzy jeszcze nie mieli okazji nabyć maszyny Carbon Zapp u nas. Firma Gładysek jest autoryzowanym dystrybutorem Carbon Zapp w Polsce od 17 lat. Posiadamy pełne wsparcie techniczne i sprzedażowe prosto z fabryki - zbudowane na wzajemnym zaufaniu i niemal 20 letniemu rozwojowi maszyn, który firma Gładysek wspólnie rozwija z Carbon Zapp. Nasze pomysły regularnie są stosowane w ciągłym ulepszaniu rozwiązań przez greckiego producenta. Gładysek i Carbon Zapp są razem od początku drogi rozwoju, od małej greckiej rodzinnej firmy do znaczącego gracza na rynku stołów probierczych. Ta współpraca i bliskie partnerstwo przekłada się na doskonałą jakość obsługi klienta.
Otrzymaliśmy liczne zamówienia na urządzenia Carbon Zapp, a minęły dopiero 2 dni odkąd wróciliśmy z Poznania. Nie jesteśmy tym zaskoczeni, w końcu teraz oprócz świetnych maszyn, pełnego naszego wsparcia posprzedażowego można otrzymać teraz także najniższą cenę. Prowadzimy również prawie codziennie prezentacje w Krakowie, które finalnie poszerzają grono zadowolonych klientów. Serdecznie dziękujemy.

Galeria z naszego stoiska na TTM 2024:


Targi TTM 2024 w Poznaniu 4-7.04.2024


Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko na Targi Techniki Motoryzacyjnej w Poznaniu w dniach 4-7 kwietnia 2024! Jak co 2 lata zaprezentujemy urządzenia Carbon Zapp, w tym:
  • 4-liniowy stół probierczy do wtryskiwaczy Common Rail Carbon Zapp ITB4RX

  • 4-liniowy stół probierczy do wtryskiwaczy benzynowych GDI Carbon Zapp GTB4RX

  • stół probierczy do pomp Common Rail Carbon Zapp PTBRX


Na urządzeniach będzie można obejrzeć proces testowania wtryskiwaczy 3-pinowych Bosch VCC z czujnikiem zamknięcia zaworka, wtryskiwaczy benzynowych Siemens VDO z BMW z nadawaniem nowych kodów oraz test pompy fazowanej Continental Euro 6.

Zaprezentujemy również urządzenie FFSolution do DPF, tym razem najnowszą odsłonę FH3 Double 2024. Maszyna przeszła kolejną dużą modyfikację opatentowanego rozwiązania! Nie możemy zdradzić więcej szczegółów przed targami. Przyjedź i zobacz funkcję czyszczenia DPF, jakiej jeszcze nigdzie nie widziałeś!

Na stoisku będzie można także obejrzeć tester korekcji wtryskiwaczy CRA-500 produkcji firmy Gładysek do szybkiego badania korekcji na samochodzie bez konieczności korzystania z testera OBD.
Gdzie nas znaleźć? Pawilon 8A, stoisko 9.

Przygotowaliśmy specjalne targowe warunki cenowe na wszystkie nowe urządzenia Carbon Zapp i FFSolution. Promocją objęte są zarówno egzemplarze ze stoiska, które są nowymi maszynami do sprzedaży, jak również wszystkie inne modele pod produkcję bez limitu ilościowego. Szczegóły co do specjalnych cen Carbon Zapp i terminu ważności promocji zostaną ogłoszone zaraz przed targami. Promocją objęte są także monety Carbon Zapp do nabycia w chmurze CloudX służące do kodowania i niektórych funkcji dla maszyn, w których nie zostały wykupione jednorazowe licencje. Specjalne warunki FFSolution są już dostępne do pobrania.

POBIERZ OFERTĘ PROMOCYJNĄ CARBON ZAPP - TTM Poznań 2024 - plik PDF  

POBIERZ OFERTĘ PROMOCYJNĄ FFSOLUTION - TTM Poznań 2024 - plik PDF


Informacje o naszych produktach na stronie targów poznańskich

Dziękujemy za bardzo liczną obecność na targach TTM 2022!

Na stoisku prezentowaliśmy:
- Urządzenie FFSolution FH3 Double do DPF/SCR z nowym, opatentowanym systemem ultra szybkiego suszenia - NOWOŚĆ 2020, jeszcze nieprezentowana na targach!
- Tester korekcji wtryskiwaczy na samochodzie - CRA 500 firmy Gładysek
- Urządzenie Carbon Zapp ITB4RX do wtryskiwaczy CR - super szybki pomiar, napęd z pompy CP4, test 4 wtryskiwaczy nawet w 9 minut! Musisz to zobaczyć.
- Urządzenie Carbon Zapp GDU2R/85/F do wtryskiwaczy benzynowych FSI

Galeria z targów:ITB.4R|X już w Krakowie. To najnowocześniejszy stół diesla na świecie. Przyjedź i sprawdź sam.
Sierpień 2021
Nowy stół probierczy diesla Carbon Zapp ITB.4R|X do wtryskiwaczy Common Rail pracuje już w naszej firmie.

Skrót cech:
- 4 nowo zaprojektowane układy pomiarowe, wtryskiwacze są testowane jednocześnie! Najszybsze układy w historii
- Przetestuj 4 wtryski CR w 9 minut!
- Napęd z pompy CP4 gwarantuje stabilne i szybko budowane ciśnienie oraz wysoki wydatek, pompa jest zabezpieczona przed obróceniem rolek, dwusekcyjna
- ciśnienie 2800 barów (280 MPa)
- zasilanie 3 fazy
- Ekran 15 calowy
- Kodowanie niemal wszystkich wtryskiwaczy na rynku typów: cewkowe, piezo, dwucewkowe, producentów Bosch CRI, CRIN, Delphi C2i C3i C4i, Denso, Siemens VDO Continental, John Deere, CAT Parkins, DAF Smart Injector, CRIN 4.2 Actros 4-pin

Zapraszamy na prezentację ITB.4R|X do Krakowa, sprawdź sam jak szybki jest ten stół! Prosimy o kontakt w celu ustalenia terminu prezentacji.

NOWA SERIA MASZYN CARBON ZAPP - XW 2021 firma Carbon Zapp zaprezentowała nową serię maszyn nazwaną "X". Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowych stółów probierczych diesla i benzyny:


Więcej o nowych maszynach Carbon Zapp

Bądź na bieżąco: Zawsze najnowsze informacje o produktach Carbon Zapp:
Carbon Zapp | Polska | Nowości

Porównanie stołów probierczych 2019

Promocja
! Nowe urządzenia Carbon Zapp w specjalnych cenach -
CRU2R, GDU2R, MTBR i inne
więcej


21.09.2018
Przedstawiamy nowości z targów Automechanika we Frankfurcie:

Carbon Zapp:
- Carbon Zapp w tym roku przedstawiał swoje produkty aż w dwóch halach.
- Urządzenia Carbon Zapp: CRU2R, CRU4R oraz MTBR otrzymały autoryzację VDO (Siemens, Continental) w zakresie testowania wtryskiwaczy Euro 5.
Aktualizacja: W listopadzie 2018 oprócz CRU2R, autoryzowano także CRU4R i MTBR


Więcej o autoryzacji VDO

- DCDR - Urządzenie do testowania wtryskiwaczy CR z wyznaczaniem nowych kodów, korzystające z zasilania paliwem z urządzenia typu EPS 200/205.
- CRU2R/40 - Nowa odmiana testera CRU2R - Funkcjonalność podobna jak w poprzednich modelach, lecz częstotliwość sygnału sterującego jak w EPS 708, przez co uzyskuje się porównywalne wartości przelewu ze sprzętem Bosch, zastosowano także dużą pompę heavy duty z modelu CRU4R.
- Nowe adaptery i funkcja wstecznego płukania wtryskiwaczy benzynowych FSI/GDI w maszynach GDU2R, GDU4R.
- Z-CODR - Tablet z bazą danych i wyznaczaniem nowych kodów do wtryskiwaczy - do wprowadzania wartości z innego urządzenia testującego
- Innowacje w zakresie pojazdów elektrycznych i hybrydowych i inne 
- Prezentowane były również wszystkie wcześniejsze rozwiązania, w tym stół probierczy MTBR z Camboxem oraz przystawką HEUI i do Common Rail.
POBIERZ NOWY KATALOG CARBON ZAPP 2018-2019

FFSolution:
- Na stoisku FFSolution zaprezentowano FH2 Semi Double wraz z opatentowanym rozwiązaniem czyszczenia z użyciem zaworu współpracującego z automatyką FFSolution do czyszczenia filtrów cząstek stałych DPF, FAP oraz katalizatorów, w tym SCR AdBlue z pojazdów osobowych oraz ciężarowych.

TMA Intitek:
- Na stoisku producenta testerów alternatorów można było zobaczyć nowe wersje testerów alternatorów Onyx oraz Titane, a także całkowicie nowy tester rozruszników Dragon. Wkrótce więcej informacji na ten temat.

Bosch:
- Zaprezentowano nowy stół probierczy Bosch DCI 700 do badania wtryskiwaczy Common Rail.

Galeria z targów Automechanika Frankfurt:
2018-04-18
Targi Poznań 2018 r.
Dziękujemy Państwu za tak liczne uczestnictwo na tegorocznych targach techniki motoryzacyjnej w Poznaniu!

Na stoisku można było zobaczyć:
- FFSolution FH2 Semi Double do regeneracji filtrów cząstek stałych DPF/FAP, katalizatorów DOC i SCR AdBlue oraz kabinę FFSolution do regeneracji 2 DPF na raz
- stół probierczy Carbon Zapp MTBR z przystawką Cambox
- tester wtryskiwaczy CR Carbon Zapp CRU4R
- tester wtryskiwaczy FSI Carbon Zapp GD1R
- tester alternatorów TMA Intitek Onyx.

Prezentowaliśmy wiele nowości, ale nikt z nas nie spodziewał się aż tak olbrzymiego zainteresowania. Wykonaliśmy setki, jak nie tysiące prezentacji urządzeń.
Dzięki specjalnym promocyjnym warunkom targowym oraz innowacyjnym produktom znaczna część prezentacji zakończyła się zamówieniami na urządzenia, za co serdecznie dziękujemy. To już ostatnie chwile, aby jeszcze skorzystać z promocji targowej!

Nowość: Urządzenie do dwudrożnego, wodnego czyszczenia filtrów cząstek stałych
DPF / FAP i katalizatorów DOC i SCRNasza firma została autoryzowanym dystrybutorem urządzeń szwajcarskiej firmy FFSolution do serwisowania filtrów cząstek stałych i katalizatorów. Innowacyjna metoda czyszczenia usuwa 98,5% sadzy i popiołu przywracając filtry DPF do stanu niemal nowych podzespołów. Urządzenie bada przeciwciśnienie filtra przed oraz po czyszczeniu oraz drukuje protokoły z wynikami testu. Więcej informacji w dziale Urządzenia.

Targi ReMaTec Amsterdam 2017r.


Dziękujemy Państwu za liczne uczestnictwo na naszym stoisku na targach ReMaTec w Amsterdamie. Przedstawiana przez nas oferta regeneracji podzespołów diesla oraz turbosprężarek, sprzedaż urządzeń Bosch i Carbon Zapp do testowania i regeneracji wtryskiwaczy oraz szkolenia z naprawy wtryskiwaczy, a także testery alternatorów i rozruszników spotkały się z dużym zainteresowaniem.

Więcej zdjęć z targów na naszym Facebooku


Targi motoryzacyjne w Poznaniu 2016 r.

Carbon Zapp serii R


Współpraca z warsztatami

Akcje promocyjne
Nowe produkty Carbon Zapp Naprawa wtryskiwaczy i pomp wtryskowych Akcje promocyjne
Firma Carbon Zapp zaprezentowała 15 września 2014 r. na targach Automechanika we Frankfurcie nową linię urządzeń serii R. Poznaj ich nowe możliwości oraz konfiguracje sprzętowe. Dostępny jest już nowy cennik produktów Carbon Zapp.
Oferujemy współpracę z warsztatami samochodowymi w zakresie napraw turbosprężarek, wtryskiwaczy benzynowych,
Diesla (w tym Common Rail), pompowtryskiwaczy oraz pomp wtryskowych
(w tym Common Rail i VP).
W ramach obsługi warsztatów samochodowych prowadzimy akcje promocyjne na urządzenia diagnostyczne w zakresie testerów usterek, diagnoskopów, analizatorów spalin, geometrii zawieszenia, klimatyzacji, podnośników, serwisu ogumienia i innych.

więcej

więcej

więcej